Legenda:

planinske poti                                                                                                tekmovanja v orientaciji

HPP – Haloška planinska pot                                                               POT – področno orientacijsko tekmovanje

SGPP – Slovenjegoriška planinska pot                                            SPOT – slovensko orientacijsko tekmovanje

JANUAR

2. 23. pohod po poti I. Potrča in M. Murka J. Vertič, V. Dabič L
6. Pohod treh kraljev – Budinci Uroš Vidovič L
14. Horvatov pohod – Medvednica  – Hrvaška Uroš Vidovič L
20. Zdravju naproti – gora Oljka Uroš Vidovič L
21. Vincekov pohod – Madžimurje – Hrvaška Uroš Vidovič L
27. Zimski vzpon Miran Ritonja L/Z
27. Samoborsko gorje – Cesargrad – Hrvaška Uroš Vidovič L

FEBRUAR

8. Miklošičev pohod na Jeruzalem Miran Ritonja L
10. Metlarski pohod – Čazma – Hrvaška Uroš Vidovič L
17. Zimski vzpon Miran Ritonja L/Z
24. Zasavska planinska pot Matjaž Petek L
24. Štajersko gričevje Uroš Vidovič L

MAREC

2. Jurčičev pohod Miran Ritonja L
8. Volilni zbor članov PD Ptuj UO PD Ptuj  
9. Glinščica (ferata – pohod) – Italija Miran Ritonja L/ZZ
14. – 17. Opatijska planinska pot Uroš Vidovič L
16. Zasavska planinska pot Matjaž Petek L
23. Srečanje vodnikov MDO Podravje    
       

APRIL

7.-9. Vulkanski stožci – Madžarska Uroš Vidovič L
13. Lisca (ferata) – Sv. Lovrenc Mirana Ritonja L/Z
20. Čebelarski pohod Janez Vertič L
20. Zasavska planinska pot Matjaž Petek L
27. Podlehnik – Sv. Avguštin Janez Vertič L
28.4.-1.5. Istra z Učko Uroš Vidovič L

MAJ

1.  Pohod ob 1. maju –    L
2. Na Koroško z vlakom Uroš Vidovič L
11.-12. Slovenska Istra, pohod – kolesarjenje Uroš Vidovič L
18. Koroška planinska pot Matjaž Petek L
25. 32. pohod po Haloški planinski poti UO Pd Ptuj L

 JUNIJ

5.-12. Dubrovačko gorje – Konavle Uroš Vidovič L
15. Dan planincev Slovenije Miran Ritonja L
21.-25. Vorarlberg, Švica, Liechtenstetin Uroš Vidovič L/Z
29. Cjajnik – Košutnikov turn Miran Ritonja Z/ZZ

JULIJ

6. Črna prst Jurij Apšner L
13. Koroška planinska pot Matjaž Petek L
13.-14. Karnijske Alpe Miran Ritonja Z/ZZ
20. Ojstrica – Kopinškova pot Miran Ritonja ZZ
21.-23. Predgorje Julijskih Alp Uroš Vidovič LZ

AVGUST

3.-4. Triglav – čez Plemenice Miran Ritonja Z/ZZ
9.-11. Marmolada – Dolomiti Miran Ritonja Z/ZZ
10. Schladming – Tauren Uroš Vidovič LZ
17. Prisojnik – Kopiščarjeva pot Miran Ritonja ZZ
17. Koroška planinska pot Matjaž Petek  L
24.-25. Sauleck Jurij Apšner L

SEPTEMBER

31.8.-1.9. V gore s KPŠ Ptuj Miran Ritonja Z/ZZ
13.-17. Planinarjenje po Dugem Otoku Uroš Vidovič L
14. Koroška planinska pot Matjaž Petek L
21.-23. Kras, Istra, Goriška Brda Uroš Vidovič L
21.-22. Kriški podi – Razor, Križ Miran Ritonja LZ/ZZ
22.  Lučki Dedec Jurij Apšner L

OKTOBER

12.-16. Alzacija – Francija Uroš Vidovič L
19. Med zlate macesne Miran Ritonja L
20. Vzhodna Štajerska Uroš Vidovič L
26. 12. pohod po SGPP UO Pd Ptuj L

NOVEMBER

10. Martinov pohod Uroš Vidovič L
16. Ko ruj zažari – Kraški rob Mirna Ritonja L
23. Zasavska planinska pot Matjaž Petek L
23. Srečanje vodnikov MDO Podravje   L

DECEMBER

8. Sevniška planinska pot Uroš Vidovič L
14.-15. V deželo refoška Uroš Vidovič L
14.  Zimski pohod Miran Ritonja LZ
21. Čez goro k očetu – nočni pohod Miran Ritonja LZ
26. Zaključni pohod na Donačko goro UO Pd Ptuj LZ
28. Smrekovec Jurij Apšner  L