Legenda:

planinske poti                                                                                                tekmovanja v orientaciji

HPP – Haloška planinska pot                                                               POT – področno orientacijsko tekmovanje

SGPP – Slovenjegoriška planinska pot                                            SPOT – slovensko orientacijsko tekmovanje

KPP – Kočevska planinska pot

JANUAR

2. 20. pohod po poti I. Potrča in M. Murka J. Vertič, J.Dajnko, V. Dabič L
4. Pohod treh kraljev Uroš Vidovič L
12. Horvatov pohod na Lipo  – Hrvaška Uroš Vidovič L
18. Zdravju naproti – gora Oljka Uroš Vidovič L
25. Vincekov pohod – Podgorci Jože Dajnko L
25. Zimski vzpon – Peca Miran Ritonja Z

FEBRUAR

8. Pohod na Jeruzalem Jože Dajnko L
9. Po poteh Gubčevih puntarjev Uroš Vidovič L
15. Viševnik Miran Ritonja Z
29. Bohor, Javornik Jože Dajnko L

MAREC

6. Volilni zbor članov PD Ptuj UO PD Ptuj  
10. Pohod Belec – Marija Bistrica Uroš Vidovič L
14. KPP – Ledenik Jože Dajnko L
15. Zahodno štajersko gričevje – Avstrija Uroš Vidovič L
21. Comicijev turn – Zabrežec – Italija Miran Ritonja L/ZZ
29.-31. Vulkanski stožci – Madžarska Uroš Vidovič L
28. POT – Gornja Radgona Jože Dajnko  

APRIL

18. KPP – Goteniški Snežnik Jože Dajnko L
18. Skupščina PZS    
18. Rusov pohod na Medvednico – Hrvaška U.Vidovič, A.Mlinarević L
18. 3. čebelarski pohod Janez Vertič L
27. Podlehnik, Sv. Avguštin, Podlehnik Janez Vertič L
25.-28. Lošinj, Cres, Krk Uroš Vidovič L
25. Otmarjeva pot, Vipava Doroteja, Iztok Bokavšek ZZ
29.4.-3.5. Korčula Izidor Furjan L

MAJ

1. Pohod ob prazniku dela Jože Dajnko L
2. Pristovški Storžič Miran Ritonja L/Z
9.-10.. Slovenska Istra – pohod, kolesarjenje Uroš Vidovič L
9. KPP – Kuželjska stena Jože Dajnko L
16. Golica Daniel Hengelman L
23. SPOT – državna tekma UO Ptuj  
23.-25. Planinska pomlad v Dalmaciji Uroš Vidovič L
30. 30. pohod po HPP UO PD Ptuj L

 JUNIJ

6.-8. Planinarjenje po Moravski – Češka Uroš Vidovič L
13. Dan planinskih doživetij PZS L
13. Krofička Matjaž Petek L/Z
17.-23. Korzika Uroš Vidovič L
20.-21. Mudna dol – Hrvaška Jože Dajnko L/Z
26.-28.. Karnijske Alpe Uroš Vidovič L/Z
27.-28. Krn Daniel Hengelman  

JULIJ

4. Skuta (*tura bo 28.06*) Miran Ritonja Z/ZZ
10.-17. Romunija Izidor Furjan L
18. Prisojnik Matjaž Petek ZZ
25. Kreda Rok Dajnko L
25.-26. Triglav Miran Ritonja Z/ZZ

AVGUST

8. Pohod na najvišji vrh MO Ptuj Jože Dajnko L
8. Peca Daniel Hengelman L/Z
8.-12. Schöneck, Nemčija Uroš Vidovič L
15.-17. Dolomiti Uroš Vidovič L/Z
22. Planjava Matjaž Petek Z/ZZ
29.-30. Croda del Becco – Dolomiti Miran Ritonja Z/ZZ
29. Mixnitz – soteska Bärenschutzklamm Daniel Hengelman L

SEPTEMBER

5. Rombon Matjaž Petek L
11.-15. Dugi otok, Telaščica – Dalmacija Uroš Vidovič L
19.-20. Dolina Triglavskih Jezer Daniel Hengelman L
19. Špik Miran Ritonja ZZ
26.-28. Kras, Istra, Goriška Brda Uroš Vidovič L
26. Čaven – Kucelj Jože Dajnko L/Z

OKTOBER

3. KPP – Medvedjek, Žaga Jože Dajnko L
3. POT – Lovrenc na Pohorju Sebastijan Borko  
9.-11. Balkansko tekmovanje v orientaciji – ČG Jože Dajnko  
10.-14. Luxemburg, Kneiff, Schengen Uroš Vidovič L
17.  Macesnovec Miran Ritonja L
17. POT – PD Ptuj    
24. 9. pohod po SGPP UO PD Ptuj L

NOVEMBER

14. Levstikov pohod Matjaž Petek L
21. Srečanje vodnikov MDO Podravja    
21. Struška Miran Ritonja L
28. Zbor vodnikov PZS – IG    

DECEMBER

6. Sevniška planinska pot Uroš Vidovič L
12.-13. V deželo refoška Uroš Vidovič L
19. Čez goro k očetu – nočni pohod Miran Ritonja L
26. Zaključni pohod PD Ptuj – Donačka gora   L/Z